ESINDUSBUTIIK AVATUD IGAL NELJAPÄEVAL 12-19: KALURI TEE 5, VIIMSI

0

Sinu ostukorvis ei ole ühtegi toodet.

23. March 2020 3 minutit

Mõtlesin natukene rääkida toodetest, mida juurde meisterdada jõudsin, missuguseid muudatusi veebipoes teinud oleme ja millal tuleb suurem valik küünlaid & toaparfüüme müüki.

Püüdsin taasavamise päevaks valmistada võimalikult erinevaid tooteid ja bestsellerite kõrval õnnestus suurte magusasõprade peale mõeldes teha ka Toffeé vahustatud kehakoorijaid! Küll aga poeb kevad juba tasapisi hinge ja see värskus inspireeris mind tegema ka üht suurt lemmikut ehk rohelise õuna vahustatud kehakoorijat - need on kaks toodet, mis on kaua tahaplaanile jäänud ja nukralt enda aega oodanud. Nüüd lõpuks jõudsin nendeni, juhuu!

Avamispäeval tuleb aga valikusse väga väikene osa küünaldest ja toaparfüümidest, sest jõudsin küll viimased varud tarnijate ladudest meile haarata, aga need jõuavad viirusepuhanguga seoses väikese viivitusega selle nädala jooksul. Seetõttu on suurem valik toaparfüüme, vannitooteid & küünlaid veebipoodi lisandumas märtsi lõpus või aprilli alguses. Veel ei oska ka täpsemalt öelda, millal saan juurde teha populaarseks osutunud tuubis huulepalsameid - hetkel on toorikud igalt poolt otsas, kuid proovin leida uue tarnija, et saaksin võimalikult kiiresti neid taas tegema hakata. Aga purgi-huulevõided tulevad sel korral müüki ikka!

Kuid mis ma pikalt siin ikka kirjutan, näitan teile parem nimekirja valikust, mis 24.03 hommikul oodata on! :)

❤ Papaia kehasuflee, virsik kehasuflee, vaarika kehasuflee
❤ Mango kehasuflee, rose confetti sädelev kehasuflee, lõhnatu kehasuflee
❤ Toffeé vahustatud kehakoorija, papaia vahustatud kehakoorija
❤ Virsik vahustatud kehakoorija, mango vahustatud kehakoorija
❤ Arbuus vahustatud kehakoorija, vaarika suhkrutükikestega kehakoorija
❤ Applelicious vahustatud koorja, papaia sillerdav koorija, papaia toaparfüüm
❤ Maasika-shampanja toaparfüüm, sidrunijäätis toaparfüüm
❤ Mango aroomivaha, sidrunijäätis aroomivaha, papaia aroomivaha
❤ Papaia pärlmutter küünal (mõned üksikud), soojus pärlmutter küünal
❤ Sidrunijäätis pärlmutter küünal (ainult 1)
❤ Maasika-shampanja pärlmutter küünal (mõned üksikud)
❤ Mullinäts kreemine huulevõie
❤ Vahukomm kreemine huulevõie

NÜÜD KA PANGAÜLEKANDE VÕIMALUS!

Kahjuks ei ole enam võimalik tooteid eelbroneerida või kõrvale panna, sest kogu veebipoes olevad tooted on seotud riiulitel olevate toodetega ning nende eemaldamine/lisamine tekitab laosüsteemis alati väikse kaose. Lisaks on veebipoe väliste tellimustega arveldamine ajamahukas ja pikendab pakkide väljasaatmise aega.

Nüüd on võimalik ka otse veebipoest tellimust teha neil, kellel puudub Eesti pank või mõnel muul põhjusel ei saa läbi Maksekeskuse ülekannet teha. Palun kasuta ülekande võimalust tõesti ainult siis, kui ei saa tellimust läbi Maksekeskuse sooritada. Selle rakenduse lisamine säästab meie aega eraldi arvete vormistamisest, kuid nõuab siiski natukene järjepidamist, ülekannete kontrollimist ja seetõttu oleks hästi hea, kui esimesel võimalusel alati Maksekeskuse teenust kasutad ja pangalingi kaudu tasud. :)

UUS BRONEERIMISSÜSTEEM

Soovisime väga veebipoele lisada juurde ostukorvi broneerimissüsteemi rakenduse, mis lubaks Sul natukene rahulikuma südamega veebipoes ringi vaadata - ma olen nii õnnelik, et see lõpuks teoks sai!

Ehk uus broneerimissüsteem hoiab alates esimesest lisatud tootest ostukorvi 10 minutit "lukus" ja ei lase teistel Sinu poolt valitud toodet ära osta ehk ei juhtu nii, et maksma minnes on Sinu lemmikasi juba laost otsas. Täna tundus, et kõik töötas lõpuks hästi ja loodan, et ka avamispäeval toimib kõik nii, nagu peab - kuna see on meil täiesti uus lahendus, siis mõned read vajavad veel tõlkimist ja võib juhtuda, et kõik ei toimi päris nii, nagu peab. Aga katsetame homme kõik koos, onju, ja vaatame, kas tuleb apsakaid ette. Kui Sa märkad midagi ebatavalist või kohti, mida võiksime täpsustada, siis ootame Sinu tagasisidet ja proovime järgmiseks korraks kõik tõrked ära parandada.

VIRTUAALNE KINKEKAART

Nüüd on Sandrelle Beauty veebipoes võimalus ka enda kalleid lähedasi kinkekaardiga üllatada! Kinkekaardi saadame Sulle või kingituse saajale virtuaalselt e-maili peale, kus leiad ka täpsemad juhised selle realiseerimiseks.

TÕRVA SMARTPOSTI PAKIAUTOMAAT

Juba mõnda aega on Shopify Smartposti rakenduses viga sees ja mingil põhjusel ei kuva ta Tõrva Smartposti pakiautomaati. Hetkel ei ole ka probleemi lahenduseni jõutud. :( Kui Sa aga soovid pakki Tõrvasse tellida, siis vali mõni muu pakiautomaadi asukoht ja jäta kindlasti kommentaaridesse, et sooviksid pakki Tõrvasse.

SÕBRALIK MEELDETULETUS!

Palun viska enne ostu sooritamist veel üks pilk peale enda tellimusele ja vaata, kas said kõik soovitud tooted ostukorvi lisada. :) Seoses suurte tellimusmahtudega ei saa me kahjuks hiljem tulnud tellimusi kokku komplekteerida ja topelt postikulu tagastada. Suur aitäh! ❤

NÜÜD KÕIGE PÕNEVAMA OSA JUURDE...

... ehk kes võitis 30€ poekrediiti? :) Esiteks suur-suur aitäh kõigile nende ilusate arvustuste eest - ma aina lugesin ja tupsutasin silmi, need päriselt tähendavad mulle nii palju! Olen teile tõesti südamest väga tänulik ja liigutatud! Suur aitäh!

Sel korral osutus aga random.org abil võitjaks Marian - saadan Sulle soodustuse koodi meilile ja teistega teeme tulevikus seda mängu veel! :) 

Ma arvan, et nüüd said kõik vajalikud punktid kirja... :) Hoian pöialt, et homme kõik toimiks ja töötaks ja oleks mõnus ja hea! ❤

Olge vaprad ja hoiame üksteist!
Sandrelle

 Also in BLOGI

Pikenda enda toaparfüümi eluiga nende nippidega!
Pikenda enda toaparfüümi eluiga nende nippidega!

02. April 2020 1 minutit 0 kommentaari

Mul on alati nii keeruline vastata küsimusele, kui pikk on toaparfüümi eluiga. Kuigi ütlen minimaalseks lõhnamisajaks kuni 30 päeva siis saan tihtipeale tagasisidet, kuidas tuba lõhnab imeliselt ka kolm-neli või lausa 5 kuud!
JÄTKA LUGEMIST
Kuidas küünalde eest hoolitseda ja neid õigesti põletada?
Kuidas küünalde eest hoolitseda ja neid õigesti põletada?

01. April 2020 1 minutit 0 kommentaari

Tänavune kevad on saabunud hoopis teisiti, kui iial varem ja seetõttu mõtlesin jagada olulisi soovitusi, kuidas enda kodust miljööd hubasemaks muuta ning enda küünaldest maksimum võtta!
JÄTKA LUGEMIST
Sandrelle Beauty esimene Ilu sõnum - kuidas meil läks?
Sandrelle Beauty esimene Ilu sõnum - kuidas meil läks?

28. May 2019 9 minutit 0 kommentaari

Huh, ja ongi Sandrelle Beauty täitsa esimene Ilu sõnum seljataga! Oli tohutult põnev kogemus ning kartmiseks ei olnud üldse põhjust. Etteruttavalt võin öelda, et nii palju seiklusi ei ole minu elus juba ammu olnud! See postitus tuleb sel korral päriselt VÄGA pikk!
JÄTKA LUGEMIST

LIITU SANDRELLE BEAUTY UUDISKIRJAGA