ALATES 35€ ON EESTISISENE TRANSPORT SULLE TASUTA!

0

Sinu ostukorvis ei ole ühtegi toodet.

Ilupunktid

Meil on rõõm tutvustada Sulle Sanderelle Beauty boonuspunktide süsteemi, mis annab võimaluse koguda ilupunkte ning neid hiljem soodustusteks kasutada.

KUIDAS MA SAAN ALUSTADA SOODUSTUSTE KOGUMISEGA?

Liitumine Sandrelle Beauty boonusklubiga on lihtne. Loo kasutaja Sandrelle Beauty veebipoodi ning saadki alustada punktide kogumisega.

KUIDAS SAAN PUNKTE TEENIDA?

Punkte saad koguda, kui lood konto, jagad Sandrelle Beauty poodi sõbraga, sooritad ostu jne. Kliki “Kogu ilupunkte” aknale all paremas nurgas, et näha kõiki võimalusi.

KUIDAS SAAN OMA PUNKTE KASUTADA?

Väga hea, et küsisid! Me tahame, et meie veebipoe külastamine ja ostu sooritamine oleks lõbus, lihtne ja huvitav ning et Sul oleks võimalus oma punktide eest soodustusi saada. Külasta vasakul all nurgas olevat kasti nimega “ilupunktid” lehte, et näha praeguseid pakkumisi. Et punkte kasutada, kliki “kasuta” nupule.

KAS PUNKTIDE KOGUMINE MAKSAB MIDAGI?

Sandrelle Beauty boonussüsteemiga liitumine on 100% tasuta ning ei maksa Sulle midagi.

KUI KAUA VÕTAB AEGA, ET TEENITUD PUNKTE OMA KONTOL NÄHA?

Punktid on Sinu kontol nähtavalt pärast meie poolt paki teelepanemist.

KAS MINU PUNKTID AEGUVAD?

Ei. Sinu punktidel pole tähtaega ning saad neid kasutada siis, kui soovid.

MIS JUHTUB MINU PUNKTIDEGA, KUI TAGASTAN TOOTED?

Kui Sa oled punktid ära kasutanud ning tagastad tooted, ei ole meil võimalik teenitud punkte Sulle tagastada. Samuti ei ole võimalik punkte teenida, kui toode on tagastatud.

MIDA TEHA, KUI MUL ON KÜSIMUSI, MILLELE SIIN VASTATUD POLE?

Oleme alati valmis Sinu küsimustele vastama! Võta meiega ühendust kontaktivormi kaudu või saada meile e-kiri beauty@sandrelle.net ja vastame Sulle esimesel võimalusel!

MIDA TEHA, KUI MA EI SOOVI KAMPAANIAPAKKUMISTE KOHTA E-KIRJU SAADA?

Aeg-ajalt saadame Sulle e-kirju käimasolevate kampaaniate kohta. Kui Sa ei soovi enam kirju saada, siis vajuta järgmist kirja saades “Unsubscribe” lingile.