ALATES 35€ ON EESTISISENE TRANSPORT SULLE TASUTA!

0

Sinu ostukorvis ei ole ühtegi toodet.

KKK

Sandrelle Beauty tooted valmivad käsitsi ja väikestes kogustes, seetõttu jõuavad teieni alati kõige värskemad tooted, südamega pakendatud karpides! Suure nõudluse tõttu tuleks meie e-poest tellides arvestada, et pakkide tarne võib võtta klassikalisest 3 tööpäevast kauem aega. Eestisisesed saadetised paneme üldjuhul teele 3-5 tööpäeva jooksul päev pärast makse laekumist.

Alates 11.03.2021 on esinduspood suletud kuni valituse uute juhisteni ja võimaluseni taasavada.

Sandrelle Beauty esindusbutiik asub aadressil Kaluri tee 5, Viimsi.

Ootame Sind kohapeale uudistama igal neljapäeval 12.00-19.00.

Hoolitseme selle eest, et kõigil oleks ohutu ringi uudistada ja tagame privaatse ostlemise. Et nii Sul kui teistel oleks turvaline olla, siis palun lähtume 2+2 reeglist ja kanname maski. Kui tunned end nohuse, jõuetu või haigena, siis jää sel korral koju ja palun tule meile külla alles siis, kui oled terveks saanud.

Kuidas meid täpsemalt leida? Sandrelle Beauty Stuudio asub Viimsis, Kaluri tee 5 sõiduteepoolses küljes. Meile külla tulles otsi musta reklaamsilti "Kendra ilutuba" - uksest sisse astudes leiad ka tee meieni! Kui Sul ei õnnestu meid leida, siis helista 56996067 ja juhatame Sind õige kohani.

Kui valisid veebipoest tellimust tehes pakile ise järele tulemise võimaluse, siis saadame Sulle kinnitusmeili, kui tellimus on pakitud ja järeletulemiseks valmis.

Seejärel on Sul pakile võimalus järele tulla teisipäeviti või neljapäeviti. Pärast kinnitusmeili saamist palun võta meiega ühendust beauty@sandrelle.netja täpsusta enda saabumise päeva & kellaaega, et teaksime kindlasti butiigis kohapeal olemas olla ja Sind pakiga oodata.  

Sandrelle Beauty tooted on mõnusate õlide tõttu väga temperatuuritundlikud ja kuuma suvega meie tooted sulavad ja külma talvega külmuvad. Seetõttu saadame hetkel pakke vaid Itella Smartposti kaudu, sest nende pakiautomaadid asuvad sisetingimustes, kus aastaringselt on tagatud ühtlane temperatuur.

Kahjuks ei ole meil võimalik sooduskupongi tagantjärele rakendada, aga leiad sooduskupongi lahtri ostukorvi teises etapis ehk seal, kus sisestad ka enda arvelduse andmed.

Keskkonna säästmise nimel ei pane me enda tellimustega paberarvet kaasa, vaid veebipoe süsteem saadab selle digitaalselt arve saaja lahtrisse sisestatud meiliaadressile.

Meie missioon on juba alguses peale kõik enda tellimused teele saata justkui pisikesed kingitused. Seetõttu on kõik meie saadetised pakendatud siidpaberiga kaunistatud kinkekarpi ja tooted on purunemiskindlalt ümbritsetud valge pehmendusega. Kuid ostukorvis on alati võimalus tellimusele lisaks valida siidpaberiga kinkekotid, kui soovid teha mitu erinevat kingitust.

Vahustatud kehakoorijad on nagu paljude armastatud kehasufleed, millele on lisatud suhkur - seetõttu on need koorijad kreemised, õhulised ja vahused ning jätavad naha nii pehmeks, et kreemi pole hiljem vaja kasutadagi. Suhkrutükikestega koorija on võitnud nende südamed, kes armastavad karedamat, sõrmede all krõbisevamat kehakoorijat - see on ideaalne ka saunalaval kasutamiseks.