0

Sinu ostukorvis ei ole ühtegi toodet.

KKK

Sandrelle Beauty tooted valmivad kõik käsitsi ja väikestes kogustes, seetõttu jõuavad teieni alati kõige värskemad tooted alati kõige hoolikamalt pakendatud karpides! Suure nõudluse tõttu tuleks meie e-poest tellides arvestada, et pakkide tarne võib võtta klassikalisest 3 tööpäevast kauem aega. Eestisisesed saadetised paneme üldjuhul teele 5-7 tööpäeva jooksul päev pärast makse laekumist.

Kahjuks ei ole meil hetkel kohapeal uudistamise võimalust, ent püüame käia võimalikult palju erinevatel messidel ja laatadel, et oleks võimalik tooteid oma silmaga uudistada ning lõhnaelamustest osa saada. Ja töötame iga päev selle nimel, et saaksime ühel päeval armsa butiigikese kõigile uudistamiseks avada.

Tiheda ajagraafiku tõttu on hetkel võimalus pakke tellida vaid Smartposti teel. Vabandame!

Sandrelle Beauty tooted on mõnusate õlide tõttu väga temperatuuritundlikud ja kuuma suvega meie tooted sulavad ja külma talvega külmuvad. Seetõttu saadame hetkel pakke vaid Itella Smartposti kaudu, sest nende pakiautomaadid asuvad sisetingimustes, kus aastaringselt on tagatud ühtlane temperatuur.

Kahjuks ei ole meil võimalik sooduskupongi tagantjärele rakendada, aga leiad sooduskupongi lahtri ostukorvi teises etapis ehk seal, kus sisestad ka enda arvelduse andmed.

Keskkonna säästmise nimel ei pane me enda tellimustega paberarvet kaasa, vaid veebipoe süsteem saadab selle digitaalselt arve saaja lahtrisse sisestatud meiliaadressile.

Meie missioon on juba alguses peale kõik enda tellimused teele saata justkui pisikesed kingitused. Seetõttu on kõik meie saadetised pakendatud siidpaberiga kaunistatud kinkekarpi ja tooted on purunemiskindlalt ümbritsetud valge pehmendusega. Kuid ostukorvis on alati võimalus tellimusele lisaks valida siidpaberiga kinkekotid, kui soovid teha mitu erinevat kingitust.

Vahustatud kehakoorijad on nagu paljude armastatud kehasufleed, millele on lisatud suhkur - seetõttu on need koorijad kreemised, õhulised ja vahused ning jätavad naha nii pehmeks, et kreemi pole hiljem vaja kasutadagi. Suhkrutükikestega koorija on võitnud nende südamed, kes armastavad karedamat, sõrmede all krõbisevamat kehakoorijat - see on ideaalne ka saunalaval kasutamiseks.

Meie valikus ei ole hetkel eraldi näotooteid, küll aga on paljud kliendid salamisi vihjanud, et kasutavad tooteid ka näo peal ning see sõltubki täiesti eelistustest! Kui suhkur pole Sinu näole liiga kare ja kehasuflee liiga rammus, siis võib loomulikult kasutada. Sandrelle Beauty tooted on valmistatud hoolikalt valitud ja peamiselt taimsetest toorainetest ning seetõttu võib neid kasutada üle kogu keha.

LIITU SANDRELLE BEAUTY UUDISKIRJAGA