ALATES 35€ ON EESTISISENE TRANSPORT SULLE TASUTA!

0

Sinu ostukorvis ei ole ühtegi toodet.

Pai maailmale

Sandrelle Beauty tooted on enamasti pakendatud klaasist purkidesse, mis on küll haprad, ent kergesti puhastatavad ja head keskkonnale. Mõtleme enda ilubutiigi toimetamise kõrval igapäevaselt sellele, kuidas omalt poolt maailmale pai teha. 

Seetõttu üritame hoiduda toodete ülepakendamisest ja rõhuda disainile, et need oleksid võimalikult efektsed ning kaunid ka ilma spetsiaalse karbita, sest tihtipeale rändavad pakendid pärast ostu sooritamist sahtlipõhja või prügikasti.

Pärast ostu sooritamist jõuab tellimus Sinuni küll siidpaberiga kaunistatud valges kinkekarbis, ent kõike pakendatut on võimalus karpi ettevaatlikult avades hiljem ka taaskasutada: värviline siidpaber ilmestab sõbranna kingikotti, kinkekarp sobib väikeste asjade hoiustamiseks ja paberlaastudega on võimalus edaspidi pehmendada enda isiklikke saadetisi.

Pärast toote kasutamist hoolitse purgi eest hästi ja too hoolikalt hoitud & pestud klaaspurgid meile messidel või laatadel tagasi ja premeerime Sind pisikese soodustusega! Tagasitoodud purgi saame võtta tagasi tootmisesse.

TÜHJA PURGI SOODUSTUS

Kahe tahiga küünal 1€

Ühe tahiga küünal 1€

Toaparfüüm 1€

Minipurk (huulevõie või tester) 0.05€

Tavapurk (suflee või koorija) 0.10€

Kui Sul aga pole võimalik messidest või laatadest osa saada, siis taaskasuta purke kodus põnevalt: kehasuflee potsikus hoiusta seemneid, küünlaklaasist tee endale meigipintslite tops või istuta sinna meelepärane taim! Toaparfüümi purki saad kasutada väikeste lillede vaasina ja tester-purki kasuta läätsekonteinerina. Lase loovus lendu! :)