SANDRELLE BEAUTY ON PUHKUSEL! Kohtume taas 5. juulil!

0

Sinu ostukorvis ei ole ühtegi toodet.

Ei suuda ise ka uskuda: kuidas sai papaia kehasufleest selline hitt?

23. mai 2018 1 minutit

Ei suuda ise ka uskuda: kuidas sai papaia kehasufleest selline hitt?

Ma tõesti ei tea... see polnud üldse planeeritud!

Tegelikult poleks ma eluski osanud unistada sellest, et ka minu toodete puhul kerkib esile selline bestseller, mida alati küsitakse, millest alati räägitakse ning mis laatadel alati esimesena ära ostetakse. Nii mina kui ka paljud teised on kindlasti suurte-tuntud brändide puhul lugenud/kuulnud sellest, kuidas mingi teatud toode on kujunenud bestselleriks ja kujundanud kogu brändi nägu. Ja mul on lõpmata hea meel, et Sandrelle Beauty näoks on saanud just papaia kehasuflee: see on vaieldamatult ka minu enda lemmiklõhn, see on ka minu lemmikutes värvitoonides ja mis kõige tähtsam - kõige esimene kehasuflee üldse. Ehk siis põhimõtteliselt minu beebi on saanud staariks! 

Nagu ma alguses ütlesin, siis ma ei planeerinud selle edu ette ja ei pidanud salamisi plaani sellest, et kui nüüd see papaia kehasuflee müüki paisata, siis sellest saab mingi suur hitt. Võib-olla on isegi hea, et mulle ei ole jõudnud sellised mõtted pähe tulla, sest ma tegingi sellle toote sellise esimese õhina ja sisetunde pealt. Mõeldes, millest ma ise puudust tundnud olen ning lähtudes enda magusatest lõhnaeelistustest.

 

Järgmiste postitusteni! ♥
SandrelleAlso in BLOGI

Sandrelle Beauty esimene Ilu sõnum - kuidas meil läks?
Sandrelle Beauty esimene Ilu sõnum - kuidas meil läks?

28. mai 2019 9 minutit 0 kommentaari

Huh, ja ongi Sandrelle Beauty täitsa esimene Ilu sõnum seljataga! Oli tohutult põnev kogemus ning kartmiseks ei olnud üldse põhjust. Etteruttavalt võin öelda, et nii palju seiklusi ei ole minu elus juba ammu olnud! See postitus tuleb sel korral päriselt VÄGA pikk!
JÄTKA LUGEMIST
Mis vahe on vahustatud ja suhkrutükikestega kehakoorijatel?
Mis vahe on vahustatud ja suhkrutükikestega kehakoorijatel?

22. mai 2018 1 minutit 0 kommentaari

Üks hea, asjalik ja korduma kippuv küsimus, millele saame alati nii laatadel kui ka kirjades vastata on see, et mis vahe on suhkrutükikestega kehakoorijatel ja vahustatud kehakoorijatel? Mõlemad koorijad sisaldavad ju suhkrut?
JÄTKA LUGEMIST
ÜLLATA LÄHEDAST SANDRELLE BEAUTY KINGIPAKIGA!
ÜLLATA LÄHEDAST SANDRELLE BEAUTY KINGIPAKIGA!

21. mai 2018 1 minutit 0 kommentaari

Koolilõpetamiste hooaeg on käes - kas Sina oled juba kingitusele jõudnud mõelda Juba Sandrelle Beauty algusaegadest oleme üheskoos suutnud paljusid tähtpäevalisi üllatada ja neid rõõmsamaks muuta!
JÄTKA LUGEMIST

LIITU SANDRELLE BEAUTY UUDISKIRJAGA