SANDRELLE BEAUTY ON PUHKUSEL! Kohtume taas 5. juulil!

0

Sinu ostukorvis ei ole ühtegi toodet.

ÜLLATA LÄHEDAST SANDRELLE BEAUTY KINGIPAKIGA!

21. mai 2018 1 minutit

ÜLLATA LÄHEDAST SANDRELLE BEAUTY KINGIPAKIGA!

Koolilõpetamiste hooaeg on käes - kas Sina oled juba kingitusele jõudnud mõelda?

Juba Sandrelle Beauty algusaegadest oleme üheskoos suutnud paljusid tähtpäevalisi üllatada ja neid rõõmsamaks muuta! Meiega on sellise salaplaani osas ühendust võtnud inimesi nii Hispaaniast, Soomest kui ka Austraaliast ning igatsevad lähedased siin Eestis on alati liigutatud, kui neile on hoolimata vahemaast mõeldud.

Meie jaoks on alati olnud esikohal see, missuguse elamuse annab Sandrelle Beauty paki avamine ja seetõttu paneme kõik pakid teele suure hoole ning armastusega. Oleme ajapikku täiustanud pakkide välimust ning omavahel harmoniseeruma pannud valged, lillakad, roosad ning kuldsed toonid ning just sellises värvigammas tellimused ka kohale toimetame. Tellitud tooted on hoolikalt pakitud siidpaberisse ja lisaks paneme omaltpoolt alati kaasa tester-toote, pisut magusat ja tervituskaardi.

Niisiis, olgu selleks sünnipäev, emadepäev, kooli lõpetamine või mõni muu oluline sündmus - meie oleme ideedeks alati avatud ja valmis Sind üllatusega aitama! :)

Kõige populaarsem kingitus nii iseendale kui ka teistele on läbi aegade olnud papaia kehasuflee. See on alati kindla peale minek! Sandrelle Beauty bestselleri ehk papaia kehasuflee leiad siit.

Soojust,
SandrelleAlso in BLOGI

Sandrelle Beauty esimene Ilu sõnum - kuidas meil läks?
Sandrelle Beauty esimene Ilu sõnum - kuidas meil läks?

28. mai 2019 9 minutit 0 kommentaari

Huh, ja ongi Sandrelle Beauty täitsa esimene Ilu sõnum seljataga! Oli tohutult põnev kogemus ning kartmiseks ei olnud üldse põhjust. Etteruttavalt võin öelda, et nii palju seiklusi ei ole minu elus juba ammu olnud! See postitus tuleb sel korral päriselt VÄGA pikk!
JÄTKA LUGEMIST
Ei suuda ise ka uskuda: kuidas sai papaia kehasufleest selline hitt?
Ei suuda ise ka uskuda: kuidas sai papaia kehasufleest selline hitt?

23. mai 2018 1 minutit 0 kommentaari

Ma tõesti ei tea... see polnud üldse planeeritud! Tegelikult poleks ma eluski osanud unistada sellest, et ka minu toodete puhul kerkib esile selline bestseller, mida alati küsitakse, millest alati räägitakse ning mis laatadel alati esimesena ära ostetakse.
JÄTKA LUGEMIST
Mis vahe on vahustatud ja suhkrutükikestega kehakoorijatel?
Mis vahe on vahustatud ja suhkrutükikestega kehakoorijatel?

22. mai 2018 1 minutit 0 kommentaari

Üks hea, asjalik ja korduma kippuv küsimus, millele saame alati nii laatadel kui ka kirjades vastata on see, et mis vahe on suhkrutükikestega kehakoorijatel ja vahustatud kehakoorijatel? Mõlemad koorijad sisaldavad ju suhkrut?
JÄTKA LUGEMIST

LIITU SANDRELLE BEAUTY UUDISKIRJAGA