0

Sinu ostukorvis ei ole ühtegi toodet.

Mis vahe on vahustatud ja suhkrutükikestega kehakoorijatel?

22. May 2018 1 minutit

Mis vahe on vahustatud ja suhkrutükikestega kehakoorijatel?

Üks hea, asjalik ja korduma kippuv küsimus, millele saame alati nii laatadel kui ka kirjades vastata on see, et mis vahe on suhkrutükikestega kehakoorijatel ja vahustatud kehakoorijatel? Mõlemad koorijad sisaldavad ju suhkrut?

Minu kõige lihtsam selgitus on tavaliselt see, et vahustatud kehakoorija on põhimõtteliselt nagu kehasuflee, aga lihtsalt suhkruga! Aga põhimõtteliselt nii ongi!

Ekraani kaudu on küll pisut raske edasi anda toodete tekstuuri, ent esmapilgul on nende toodete kõige suurem vahe välimuses. Suhkrutükikestega koorijad on pigem sellised teralised ning on kohe aru saada, et tegemist on suhkruga. Vahustatud kehakoorija paneb esmapilgul keelt limpsama, sest see tõesti näeb välja nagu vahukoorene magustoit. KUI palju ma olen saanud kirju selle kohta, kuidas te tahaks need koorijad nahka pista... :D Ma tean-ma tean...

Aga erinevustest rääkida, siis kehakoorijate puhul jagunevad inimesed kaheks: enamikele meeldib selline tugev ja kare ning klassikaline koorimine ning nad tahavad koorimise tunnet võimalikult ehedalt kogeda. Teised aga eelistavad pehmemat koorijat ning selle kreemiselt õhulist tekstuuri. 

Kuigi ka klassikaline suhkrutükikestega kehakoorija jätab naha mõnnalt pehmeks, siis vahustatud kehakoorija hoiab Sind justkui vati sees - nahk on nii siidine, et kreemi näol lisaniisutust ei vajagi. Vot! Loodan, et sain kirjeldamisega hakkama ja et see annab aimu natukene nende kahe toote erinevusest! :)

Head katsetamist,
SandrelleAlso in BLOGI

Sandrelle Beauty esimene Ilu sõnum - kuidas meil läks?
Sandrelle Beauty esimene Ilu sõnum - kuidas meil läks?

28. May 2019 9 minutit 0 kommentaari

Huh, ja ongi Sandrelle Beauty täitsa esimene Ilu sõnum seljataga! Oli tohutult põnev kogemus ning kartmiseks ei olnud üldse põhjust. Etteruttavalt võin öelda, et nii palju seiklusi ei ole minu elus juba ammu olnud! See postitus tuleb sel korral päriselt VÄGA pikk!
JÄTKA LUGEMIST
Ei suuda ise ka uskuda: kuidas sai papaia kehasufleest selline hitt?
Ei suuda ise ka uskuda: kuidas sai papaia kehasufleest selline hitt?

23. May 2018 1 minutit 0 kommentaari

Ma tõesti ei tea... see polnud üldse planeeritud! Tegelikult poleks ma eluski osanud unistada sellest, et ka minu toodete puhul kerkib esile selline bestseller, mida alati küsitakse, millest alati räägitakse ning mis laatadel alati esimesena ära ostetakse.
JÄTKA LUGEMIST
ÜLLATA LÄHEDAST SANDRELLE BEAUTY KINGIPAKIGA!
ÜLLATA LÄHEDAST SANDRELLE BEAUTY KINGIPAKIGA!

21. May 2018 1 minutit 0 kommentaari

Koolilõpetamiste hooaeg on käes - kas Sina oled juba kingitusele jõudnud mõelda Juba Sandrelle Beauty algusaegadest oleme üheskoos suutnud paljusid tähtpäevalisi üllatada ja neid rõõmsamaks muuta!
JÄTKA LUGEMIST

LIITU SANDRELLE BEAUTY UUDISKIRJAGA